BOB a rakúsky SKOROšampión :-)

16.01.2014 18:11

Poslednou psíčkarskou akciou v roku 2013 bola účasť na decembrovej medzinárodnej výstave v rakúskom meste Wels. Večer predtým som sa náhodou dozvedela, že sa tam stretneme s kamarátkou Mary a jej dvoma krásnymi čubinkami Ceirou a Nelou a o to viac sme sa tešili :-) Linu som na obidva dni prihlásila do triedy pracovnej, keď mi tak krásne na jeseň pracovala ;-) Mám veľmi rada rakúske výstavy kvôli ich organizácii a hlavne veľkým výstavným halám, v ktorých sa vždy konajú. 

V sobotu sme nastúpili do triedy dve. Pani rozhodkyňa bola veľmi príjemná a usmiata dáma a Lina sa jej očividne zapáčila, lebo okrem titulu CAC, sme si vybehali aj vysnívaného CACIBa. No a čuduj sa svete - s nádherným českým psom Crazy Tajemství Karpat (syn môjho srdcoviaka Tapa - Táltos Kofalmenti) sme si zabehali aj o BOBa, ktorého sme nakoniec ZÍSKALI!!! :-D Tak nádherní úspech sme vôbec nečakali! Rozhodli sme sa počkať aj na záverečky, ale čakalo sa veľmi dlho, všetci sme boli unavení a aj na Line bolo vidieť, že jej to tam už lezie na nervy. V záverečkách sme neuspeli, ale moc nám to nevadí, tam je to vždy hop alebo trop :-)

V nedeľu rozhodoval taliansky rozhodca, ktorý už na prvý pohľad taký príjemný nebol :-D (ale asi preto, že ho pred nami pokúsal dalmatínec a museli ho ošetrovať). Lina si aj u tohto rozhodcu vybehala titul CAC :-) No a keďže na rakúskeho šampióna potrebujeme štyroch, tak sa tam ešte niekedy ukážeme ;-)

Gratulujeme ešte raz Mary, obe jej sučky dostali po oba dni CAC, Nelka v sobotu aj res. CACIB a v nedeľu CACIB a BOB! Ceira k CACom pridala aj res.CACIB z nedele. Tak sme to tam tým Rakúšanom všetko pobrali :-D