MVP Bratislava

01.09.2013 09:27

V dňoch 17. - 18. 8. 2013 sme sa, presne ako pred rokom, zúčastnili Medzinárodnej výstavy v Bratislave. Túto výstavu máme veľmi radi z viacerých dôvodov - presne pred rokom to bola naša úplne prvá výstava, koná sa v nádhernom prostredí dostihovej dráhy a vždy tu stretneme najviac kamarátov a známych :-)

Čerešničkou na torte bol sobotný posudzovateľ, pán Jursa, ktorého si veľmi vážime a jeho posudzovanie si vždy veľmi radi pozrieme. Preto som neváhala a Linu som prihlásila do triedy strednej. Na Slovensku sme sa po prvý krát predstavili medzi "dospelákmi". Od pána Jursu sme si vybehali krásny posudok, mimochodom na vlas rovnaký, aký nám napísal ešte v zime v triede dorastu :-D a získali sme ocenenie Výborná 1, CAC, res. CACIB!!! Týmto dňom sme započali čakateľstvo na slovenského šampióna krásy a uvidíme, či sa nám ho budúci rok (alebo vôbec niekedy) podarí dokončiť :-)

V nedeľu sme si kruh odbehali opäť, ale keďže tohtoročný plán bol splnený, už sme to tak neprežívali. Od poľského posudzovateľa si Lina vyslúžila známku Výborná 1, avšak bez titulu, pánovi sa nepáčilo, že má krátke kríže :-D

Každopádne spokojnosť z tohto víkendu veliká, stretli sme všetkých, na ktorých sme sa tešili. Na záver by sme chceli pogratulovať všetkým úspešným psom a ich majiteľom, špeciálne bráchovi Freddiemu (Lord Jantar Devil), ktorý si oba dni vybehal titul CAC a stal sa, tak ako Lina, čakateľom šampióna krásy Slovenska :-)