Obrovská radosť na Duocacib Brno :)

04.02.2013 16:18

V dňoch 2. - 3. 2. 2013 sme sa zúčastnili medzinárodnej výstavy v Brne. Priznám sa, brali sme to skôr ako výlet, ako nejakú výstavu, najmä po tom, ako som zhliadla zoznam našej konkurencie. A že to nebola konkurencia len tak hocijaká svedčí aj fakt, že sme boli so všetkých mladých feniek najmladšie a že s nami behali aj dve Junioršampiónky SK a CZ. Takže som naozaj nič okrem skúsenosti neočakávala :)

V sobotu začínali v kruhu maďari prví, takže ani som sa nenazdala a boli sme na rade. Naozaj to odsýpalo veľmi rýchlo. Nastúpilo nás 6 a mám pocit, že to bola aj jedna z najviac obsadených tried. Keďže sme mali posledné číslo, ušiel sa nám flek hneď pri východe, čo bola katastrofa. Mali sme málo miesta, Lina mala pred nosom zadok fenky pred nami  a hneď za páskou malinké šteniatko, ktoré sa chcelo s Linou hrať zrovna v tú najnevhodnejšiu dobu. A Lina samozrejme s ním :-D Po skontrolovaní zubov nás po odbehnutí asi dvoch koliečok pani rozhodkyňa poslala na kraj, kde sme čakali, čo bude ďalej. Kým ostatní behali napadalo ma všeličo :-D A odrazu mi len prstom ukázala, že sa máme postaviť k jednotke!!! :-D Neverila som vlastným očiam, stála som ako obarená, až keď ma ďalším gestom utvrdila, že tam mám ísť, sme sa pohli z miesta :-D Takže na moje OBROVSKÉ prekvapenie a radosť - Lina v sobotu dostala V1, CAJC, čím sme teda započali čakateľstvo na šampióna krásy mladých ČR :-))))))) Či sa nám ho aj podarí dokončiť, uvidíme časom :-)

V nedeľu sme do kruhu nastupovali už trošku vyčerpaní, konkurencia bola rovnako náročná a fenky prekrásne. Pán rozhodca bol veľmi veľmi prísny, veľmi dôkladne si nás prezeral a aj sa dlho rozhodoval o poradí v akom skončíme. Z piatich feniek udelil len tri výborné a my medzi nimi :-) Takže v nedeľu - Lina V3 a takisto obrovská radosť.

Bol to skvelý víkend, takýto úspech sme naozaj nečakali, ďakujeme za všetku podporu od priateľov a známych a rodiny. Moc sa tešíme na ďalšie stretnutie :-)