Víkend v Čechách :)

19.09.2012 12:07

V dňoch 14. - 17. 9. 2012 sme sa prvý krát vybrali s Linou za hranice! :) Prvé dva dni sme strávili v Mikulove, nádhernom mestečku u kamarátov Ota a Moniky. Celú 2,5 hodinovú cestu zvládla Lina úplne v pohode, buď spala, alebo kukala na cestu :D Na návšteve bola úplne super, nič nezničila (čo ona vlastne nerobí vôbec) a po sobotňajšej celodennej opekačke a rybačke sme ju dokonca mohli nechať pokojne na byte a my sme si mohli odskočiť do sklípka na degustáciu nejakého toho Pálavského vínečka :)

V nedeľu sme sa presunuli z Mikulova do stovežatej Prahy. Cesta opäť OK, žiadna nútená zastávka :) Po ubytovaní v hoteli sme sa trošku poprechádzali, pobehali, vyvenčili a páničkovia si išli užiť koncert britskej skupiny Coldplay, na ktorý sme sa tešili od januára ;) Lina prvý krát vydržala sama 6 hodín!!! Je to poklad, baba šikovná, nenarobila žiadny neporiadok! Vidím, že môj čoskorý nástup do práce budem horšie zvládať ja, a nie Lina :D

Posledným bodom našej cesty bola návšteva hájenky kamarátky Lucky! Pre Linu to bol určite najlepší deň za celý víkend! Ale popravde - nie len jej! My sme konečne osobne spoznali Lucku, jej úžasnú dcérku Zuzanku a takisto smečku s miláčikom Foxom, Garom a hlavou štvornohej rodiny Dragou. Baby sa vybláznili, všetci sme sa pofotili, pokecali a nadšení a plní zážitkov sme nasadli do auta a vydali sa na 4 hodinovú cestu domov.

Ďakujem všetkým, ktorí sa o nás tento víkend postarali, ktorí nás prijali a ktorí nám robili úžasnú spoločnosť. Dúfam, že to nebolo naposledy :)