Junioršampión Poľska :)

02.08.2013 15:47

Za poslednú dobu sa toho u nás udialo pomerne dosť, a keďže som lenivá, novinky trochu zanedbávam. Aspoň takto v jednej správe priblížim najvýznamnejšie momenty uplynulých mesiacov. 

 

23.6.2013 sme sa zúčastnili výstavy v Nowom Targu v PL, s cieľom dokončiť poľský šampionát. Plány nám ale prekazila krásna konkurentka Cora a tak sme skončili s hodnotením V2, posudzovateľka veľmi vyzdvihla Linin temperament. Naozaj ju musím pochváliť, mala dobrú náladičku a prezentovala sa naozaj krásne :-) Keďže sme šampionát nedokončili, po príchode domov som nahlásila daľšiu výstavu v PL. Medzitým sme si však stihli stihnúť dovolenku v Taliansku, kde sa nám všetkým strašne moc páčilo :-) 

 

28.7.2013 sme teda zavítali do mesta Bedzin v PL a šampionát konečne dokončili :-) A nielen to, Lin si v záverečných súťažiach medzi dospelákmi ako jediný junior vybehala krásne BOG 3!!!! Máme doma prvý pohár! Sme na našu hrdzaňu moc hrdí, celý deň v 35° horúčavách zvládla bravúrne. Takže Lina sa týmto dňom stala JUNIORŠAMPIÓNOM POĽSKA a týmto dňom sme zároveň aj ukončili výstavnú kariéru v triede mladých :-)