Šteňatá / Puppies

Foto: Vrh L Jantar Devil / Litter L Jantar Devil kennel
 
 
Šteniatka z chovateľskej stanice Viva la Vizsla
 
    V našej chovateľskej stanici sa budeme vždy snažiť o zdravé, psychicky aj fyzicky vyrovnané jedince. Krycieho psa budeme vždy vyberať s najlepším vedomím a svedomím, aby sa s matkou šteniat navzájom dopĺňali a vyrovnávali svoje silné aj slabšie stránky. Pri výbere krycieho psa nám ide predovšekým o jeho vlohové vlastnosti a temperament, zdravotné výsledky, rovnako ako o exteriér, ktorý musí spĺňať naše predstavy o štandarde plemena. 
    Šteniatka budú vychovávané s bezhraničnou láskou, vymazlené, odchované v dome s prístupom na záhradu. Zvyknuté na ruch domácnosti aj ulice, absolvujú niekoľko návštev dospelých aj detí.
    Šteniatka budú plne socializované a už v období pri mame bude u nich rozvíjaný ich talent a vlohy.
    Šteniatka z našej chovateľskej stanice budú riadne očkované a odčervené s kompletnou veterinárnou starostlivosťou, označené tetovaním aj čipom, vybavené veterinárnym preukazom PetPass.
    Šteniatka budú so štvorgeneračným preukazom pôvodu (PP), v prípade exportu do zahraničia budú vybavené exportné PP.
    Návštevy šteniatok sú možné od 3. týždňa veku, kedy už majú otvorené oči, plne vnímajú, chodia a vymýšľajú. V tomto veku vám už budeme schopní opísať temperament každého z nich a pomôžeme vám pri výbere toho správneho pre vás.
    V našej chovateľskej stanici kŕmime prirodzenou surovou stravou BARF a takto budú odchovávané aj naše šteniatka. Po dohode s budúcim majiteľom navykneme šteniatka aj na granulovanú stravu. 
    Odber šteniatka je možný od ukončeného 8. týždňa veku. Pri odbere bude mať šteniatko prichystaný štartovací balíček (obojok, vodítko, hračka, krmivo na začiatok).
    Spolu so šteniatkom dostanete aj kúpnu zmluvu. 
    Cena šteniatka sa odvíja od jeho kvalít a predpokladov a od výdavkov spojených s jeho odchovom. 
    Vyžadujeme stály kontakt s budúcimi majiteľmi !!!
    Ak si vyberiete šteniatko z našej chovateľskej stanice, radi vás privítame v našom Viva la Vizsla tíme! Ak nie, radi vám odporučíme šteniatko z inej chovateľskej stanice, určite sa ten správny parťák pre vás nájde! A preto vám prosím NEPODPORUJTE MNOŽITEĽOV a kupujte šteniatka z overených registrovaných chovateľských staníc! Budete mať istotu, že vám zo šteniatka vyrastie vizsla taká, aká má byť!
 
Viva la Vizsla team :-)
 
Puppies from our kennel Viva la Vizsla
 
In our kennel, we will always try to breed healthy and balanced puppies. The stud dog will be carefully chosen, the most important for us are his hunting abilities, temperament, health condition and exterier, for sure. 
Puppies will be socialized, habitual to adults and children, other animals and sounds of everyday life. Puppies will be breed in a house with garden.
Puppies will be feed by BARF (bones and raw food), after the agreement with new owner, they will be habitual with dry dog food.
Puppies will be vaccinated, chipped and tatooed, with Euro PetPass and pedigree. In case of export, puppies will have the export pedigree. 
Sale contract and breeding service matter of course. 
Puppies wil be available at the age of 8 weeks with a small starting package (collar, dog-lead, toy, food for several first days).
We require permanent contact with new owners!!!
In case of any questions, please don´t hesitate to contact us!
 
Viva la Vizsla team :-)